Oferta pracy / Pracownik administracji

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko – pracownik administracji.

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z HRMC (telefoniczny oraz listowny)
  • Obsługa zapytań klientów
  • Odbieranie telefonów
  • Współpraca z resztą załogi, wspieranie zespołu w korespondencji klient / biuro , klient/HMRC
  • Odbiór i wysyłanie poczty, archiwizacja poczty
  • Wykonywanie odpowiednich rejestracji na zlecenie klienta
  • Współpraca z innymi biurami księgowymi
  • Udzielanie informacji pracownikom oraz interesantom
  • Wsparcie przy koordynacji kontraktów
  • Dotrzymywanie terminów, które wynikają z okoliczności opracowywanych spraw
    i są ustalone przez bezpośredniego przełożonego
  • Przedkładanie załatwianych spraw bezpośredniemu przełożonemu do kontroli
  • Zachowanie tajemnicy służbowej w związku z wykonywaną pracą
  • Rzetelne informowanie bezpośredniego przełożonego o istotnych faktach
    z zakresu pracy

Pracownik administracji – wymagania:

  • Minimalna wiedza z zakresu księgowości
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość programów Excel, Word, Outlook
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Samodzielność i odpowiedzialność, wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnym zespole i najbardziej rozpoznawalnym polskim biurze księgowym w UK
  • Stabilny system zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

A może ktoś z Twoich znajomych byłby zainteresowany?

Skype
Wydrukuj