Oferta pracy / Księgowy/księgowa (AAT LEVEL 4)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów w zakresie pełnej księgowości
  • Kontakt z HRMC
  • Obsługa zapytań klientów
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych klientów
  • Wspieranie podległego zespołu w przepisach i prawidłowości procesów księgowych
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów o raz rozliczeń dla klientów

Wymagania:

  • ACCA Qualified lub ACCA Part Qualified
  • Wiedza z zakresu księgowości
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programu Sage50
  • Bardzo dobra znajomość programów Excel, Word, Outlook
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnym i najbardziej rozpoznawalnym polskim biurze księgowym w UK
  • Stabilny system zatrudnienai
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

A może ktoś z Twoich znajomych byłby zainteresowany?

Skype
Wydrukuj