Oferta pracy / Bookkeeper

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
  • Wprowadzanie oraz uzgadnianie banków
  • Sporządzanie kwartalnych raportów Profit and Loss
  • Sporządzanie VAT Return
  • Znajomość przepisów podatkowych
  • Bezpośredni kontakt oraz konsultacje z klientami w kwestiach bieżącej księgowości

Wymagania:

  • AAT LEVEL 3
  • Wiedza z zakresu księgowości
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programu Sage50, Clearbooks, Xero lub innych programów cloud accounting
  • Bardzo dobra znajomość programów Excel, Word, Outlook
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Dodatkowym atutem będzie znajomość programu AutoEntry

Oferujemy:

  • Prace w miłej atmosferze
  • Stabilny system zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

A może ktoś z Twoich znajomych byłby zainteresowany?

Skype
Wydrukuj